עורך דין פלילי

עורך דין פלילי

מה עושה עורך דין פלילי?

עורך דין פלילי – המשפט הפלילי הוא תחום מקצועי של עיסוק משפטי. עורכי דין פליליים פועלים כדי להגן על אנשים שהואשמו בהפרת החוק, וגם להעמיד לדין אנשים שעברו על החוק.

עורכי דין פליליים מסייעים ללקוחות על ידי:

– פתרון סוגיות משפטיות והגשת ראיות בבית המשפט

– הסבר על החוק והשלכותיו

– הגנה על לקוחות מול שופטים ומושבעים

– עזרה ללקוחות לעמוד על הרגליים לאחר הרשעה פלילית

כיצד לבחור עורך דין פלילי?

בחירת עורך דין פלילי היא משימה לא פשוטה, במיוחד אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הייצוג הטוב ביותר שאפשר. עם זאת, יש כמה שאלות פשוטות שאתה יכול לשאול את עצמך על מנת להקל על התהליך.

האם הם בתרגול כבר זמן מה?

האם הם מתמחים במשפט פלילי?

האם יש להם רקורד טוב ומוניטין עם עורכי דין ושופטים אחרים?

האם הם מתייחסים לחששות שלך ועונים על כל השאלות שלך?

איזה סוג של ניסיון יש להם בכל הקשור להתמודדות עם נושאים ספציפיים כמו סמים, DUI או אישומים באלימות במשפחה?

כאשר אתה צריך עורך דין לתיק פלילי, יכול להיות קשה לדעת באיזה מהם לבחור. על מנת לקבל החלטה נכונה, יש צורך לקחת בחשבון גורמים שונים כמו מחיר, מיקום ורמת ההתמחות.

חשוב לא רק למצוא עורך דין זול אלא גם כזה שייקח על עצמו את התיק שלך במסירות וללא היסוס. כאשר בוחרים עורך דין פלילי, עדיף לא רק על העלות אלא גם על הניסיון והידע שלו בתחום.

כמה עולה עורך דין פלילי?

בישראל עלות עורך דין פלילי היא לרוב בין 10 ל-15% משווי התביעה. עלות הייעוץ נעה בין 500 ל-600 ש"ח, אך ניתן להעלות במקרים גדולים יותר.

שעת ייעוץ עם עורך דין פלילי עומדת בממוצע על בין 900-1000 ₪.

אחד השלבים היותר מסובכים בהליך הפלילי הוא קביעת אסטרטגיית ההגנה שלך. לכן חשוב לערב בשלב מוקדם עורך דין פלילי על מנת לקבל הבנה ברורה מה הוא צריך מכם. לדוגמה, ייתכן שהם יצטרכו ממך לספק מסמכים או לדבר עם בני משפחה. אם אינך יכול לעשות זאת בעצמך, עורך הדין יוכל לעזור?

עורך דין פלילי מומלץ גיל באיער